Meist

Kinnisvarahalduri teenus Keila Haldus OÜ-st tagab professionaalse igapäevaste tegevuste korraldamise korteriühistus ja objektist  (korterelamu, ärihoone) lähtuvalt hoone tehnilise korrashoiu.

Meie ettevõtte prioriteet on korras kinnisvara, selle korrektne ja operatiivne haldus ning hooldus. Tahame läbi enda ettevõtte pakkuda  kvaliteetset ja usaldusväärset juhtimist korteriühistutes. Selleks pakume kompleksset halduriteenust korteriühistutele.

Teenust osutades on meile olulised kliendi soovid ning nende professionaalne ja asjatundlik täitmine. Peame oluliseks klientide ärakuulamist ja nende tagasisidet, et tagada igale kliendile teenus, mis otseselt vastab tema vajadustele.

Kõrgemaks eesmärgiks meie ettevõttel on korterelamute kompleksne rekonstrueerimine ja selle läbiviimine. Aitame leida kliendile sobiva lahenduse korterelamu korda tegemiseks, selleks omame vastavat pädevust ja 8-aastast korterühistute juhtimise kogemust.

Vajadusel osutame korteriühistutele ka SA Kredexi tehnilise konsultandi teenust, et korterelamu saaks terviklikult rekonstrueeritud ja tehniliselt korda tehtud.

Lisaks halduri- ja tehnilise konsultandi teenusele pakub meie ettevõte korteriühistutele tehnosüsteemide hooldusteenust, ööpäevaringset avariiteenust, raamatupidamisteenust, koristusteenust, teeme ka sanitaartehnilisi töid ja lihtsamaid remonttöid.

 Meilt võib tellida teenust nii täispaketina kui ka iga teenust eraldi.

Võta julgelt ühendust ja küsi hinnapakkumist!

 

Tunnistused: Tunnistus nr 1 Tunnistus nr 2 Tunnistus nr 3 Tunnistus nr 4 Tunnistus nr 5 Tunnistus nr 6 Tunnistus nr 7

Samuti loe tehtud tööde kohta meie avalehel Uudistes või vaata Referentse. Lisaks kajastamised meedias:

http://www.keila.ee/documents/179240/14760966/tervik_0120_2017.pdf/0a5df7d0-c202-4c19-82c5-1512b0654e91

 

Oleme ka jõudnud 2021 Äripäeva TOPi: (Keila Haldus OÜ digisertifikaat)

 

Koostöö

Kuuluvus

Usaldusväärsus