Kontakt

Keila Haldus OÜ
Registrikood : 14058351
KMKR nr : EE101934693
a/a EE601700017004238670

Coop pank EE904204278615328701

Jaama 3 Keila II-korrus
E-post : info@keilahaldus.ee
Telefon : 53 442 444

Avariitelefon 56 21 4444

Remont- ja sanitaartehniliste tööde tellimine 56 21 4444

Keila Haldus OÜ
Igor Onkel
Juhatuse liige / tegevjuht
Telefon : 5057611
E-post : igor@keilahaldus.ee

Marju Kullerkupp
Assistent
telefon: 56 462 444
e-post: marju@keilahaldus.ee

Riina Veeremaa
Avariiteenuste juht
telefon: 56 714 422
e-post: riina@keilahaldus.ee

Tanel Meerents
Haldur (kinnisvarahaldur, tase 4)
Telefon: 56 494 424
e-post: tanel@keilahaldus.ee

Monika Salajõe
Haldur
Kutsed – Kinnisvara hooldusmeister, tase 5; Kinnisvarahaldur, tase 4
Telefon: 566 90 144
e-post: monika@keilahaldus.ee

Eleni Lilleoja
Haldur
eleni@keilahaldus.ee
56 693 646

Reet Suits
Eelarvestaja
reet@keilahaldus.ee
56671877

Sergei Kirpitšenko
Hooldusmeister
sergei@keilahaldus.ee
56674953

Seoses arvetega palun kirjutage  e-postile : arved@keilahaldus.ee